Lehed

kolmapäev, 22. aprill 2015

30 minutit .........

Eelmisel nädalal kolma -ja neljapäeval korraldati meil tööjuures seminar Siguldas. Jube, kui tööandja on su päevad seminari päevad selliselt sisustanud , et ei ole absoluutselt mõeldud taimehaigetele. Eriti kui kohalikust hotellist 500 m kaugusel asub üks tore istikuäri. Julm. Ainuke aeg oli hommikul kella 8-st -9-ni ja sinna sisse pidi mahtuma jalutuskäik edasi tagasi ja riietevahetus, sest nii porise ja tuulise ilma tõttu ei olnud lihtsalt mõeldav, et seda ei teeks. Nii , et reaalset aega vaadata ja otsustada jäi 30 minutit. Loomulikult pidi veel ka arvestama rõhuvalt kitsaste tingimustega töökaaslase täistuubitud autos, mis oli koormatud nii inimeste kui ka pampudega. Kohutavad kitsendused ühe taimehaige jaoks........

Thuja Teddy Bear
Thuja occ. Sunkist


Päris tühjade kätega ikka ma ei jäänud. Paganama raske valik , aga arvestades kogu eelnevat, siis need 4 tegelast ma siiski ära tõin :)
Juniperus chinensis Blaauw
Pinus cembra Glauca compactaMuidugi on vahepeal aias kevad järjest rohkem oma tärkamist hakanud näitama.Esimesed 5 cm nartsissid , aga mis nimega või päritolust, pole aimugi. Kui keegi Hea inimene need ära tunneb võib mulle vabalt teada anda. :)

5 kommentaari:

 1. Imekaunid lumeroosid ja 30 minutit on tõepoolest taimesõbra narrimine :)

  VastaKustuta
 2. 30 minutit, see on sulaselge sadismus aga põhjas on kevad kaugemal kui lõunas

  VastaKustuta
 3. Julm muidugi, 30 minutiga ei jõua mõte liikumagi hakata, rääkimata ülevaate saamisest, mida pakutakse.

  Meil on õisi vähem, aed ootab veel miskipärast.

  VastaKustuta
 4. Pool tundi, ai, valus :)
  Minu lõunaosariikide sopike on umbes sama kaugel, lihtsalt varajaseid nartsisse pole :)

  VastaKustuta
 5. Oleneb taimepoest. Hansaplandi tüüpi ostukohas saab näiteks 10 minutiga hakkama, aga Kristiine Aianduskeskuse sordi-liigirägastikust selle ajaga läbi ei põika. Vähemalt 1 tund on vaja.

  VastaKustuta